«سامان عشق» با حضور خانواده شهید سامانلو رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو، فرهنگسرای ابن‌سینا کتاب «سامان عشق» را همزمان با سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری تهران، سردار کوثری؛ جانشین قرارگاه ثارالله، خانواده شهید و علاقه‌مندان به فرهنگ ایثار و شهادت رونمایی می‌کند.
 
«سامان عشق» به قلم زهرا سلگی، روایتی شیرین از زندگی شهید مدافع حرم سعید سامانلو از زبان همسر شهید بوده که نشر کتابستان معرفت به‌تازگی آن‌را روانه بازار نشر کرده است.
 
سارا سادات رباط جزی؛ همسر شهید بانویی است که در کودکی شهادت پدر را نیز تجربه کرده، حالا از گره‌خوردگی سرنوشت این دو شهید با زندگی‌اش که سرشار از توجه و عنایات معصومین (ع) است، خاطرات ناب و عاشقانه ای دارد که خواننده را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و گویی به روایت «عاش سعیدا و مات سعیدا » جان دوباره می‌بخشد.
 
شهید سعید سامانلو همان شهید معروف شبکه‌های مجازی است که فیلم فرزند کوچکش درحالیکه با ماکت پدر مواجه می‌شود و به گمان اینکه پدرش بازگشته به سوی ماکت می‌دود تا وی را در آغوش بگیرد، صدها هزار بازدید داشته است .
 
شهید سامانلو، دی‌ماه ۱۳۶۰ در قم به دنیا آمد و ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در منطقه نبل الزهرای سوریه به فیض شهادت نائل آمد.
 
علاقه‌مندان به حضور در این برنامه می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر امروز (دوشنبه دوم اردیبهشت‌ماه) به خیابان بهشت، مجموعه معراج شهدای تهران مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸ – ۸۸۳۶۶۳۶۶ تماس بگیرند.
این مطالب را به اشتراک بگذارید: