همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی برگزار می‌شود

رضا امیدی، متولی برگزاری همایش دستاوردهای زنجیره حوزه سلولزی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به برگزاری این همایش در ۱۴ بهمن ماه گفت: همایش با هماهنگی با چهار انجمن و تشکل فعال در حوزه سلولزی و کاغذ شامل انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا، اتحادیه کاغذ و مقوا، انجمن مدیران صنایع ورق و کارتن و سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: طی نشستی که هفته گذشته با مدیران و دست‌اندرکاران این تشکل‌ها داشتیم و بعد از دریافت نظرات مشورتی، قرار شده است که در این همایش برنامه‌های متنوعی اجرا شود.
 
امیدی با اشاره به برخی از این برنامه‌ها توضیح داد: به‌عنوان مثال قرار است دست‌اندرکاران هر یک از بخش‌های مرتبط با سلولزی، مشکلات و دغدغه‌های فعالیت خود و هم‌صنفی‌ها را در حضور مسئولان بیان کنند.
 
وی همچنین از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان میهمان ویژه در این همایش خبر داد و گفت: تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان زنجیره تهیه و تولید، واردات و فروشندگان کاغذ و محصولات سلولزی از دیگر برنامه‌هایی است که برای این همایش پیش‌بینی شده است.
 
به گفته وی، قرار است در هر بخش از یک یا دو نفر از دست‌اندرکاران و فعالان حوزه سلولزی تجلیل شود تا زمینه تشویق دیگر فعالان این حوزه باشد.
 
همایش دستاوردهای زنجیره حوزه سلولزی کشور و تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این حوزه ۱۴ بهمن ساعت ۱۸ در سالن دریای نور هتل استقلال برگزار می‌شود.
 
این مطالب را به اشتراک بگذارید: