تمدید مهلت دریافت طرح‌ها و آثار پژوهشی پیرامون «گام دوم انقلاب» تا آخر مرداد

ریحانه حقانی معاون پژوهشی جامعه‌الزهرا (س) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، از تمدید مهلت ارسال آثار به این همایش خبر داد و گفت: مهلت دریافت طرح، ایده و آثار پژوهشی بیانیه گام دوم انقلاب از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا (س) تا پایان مرداد ماه سال جاری (۱۳۹۸) تمدید شد.

حقانی به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود: اساتید، طلاب و پژوهشگران می‌توانند آثار خود را در محورهای «انقلاب اسلامی، آسیب‌شناسی و برکات آن»، «نقش حوزه علمیه خواهران در تحقق گام دوم انقلاب»، «جوانان، پیشتازان در گام دوم انقلاب»، «تمدن اسلامی و آمادگی برای ظهور»، «پیشرفت علمی، مدیریت جهادی و جهش تمدنی» و «نقش انقلاب اسلامی در تحول فقه» ارسال کنند.

معاون پژوهشی جامعه‌الزهرا (س) ادامه داد: آثار ارسالی در دو بخش تألیف و تدوین و همچنین آثار پیشنهادی، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که در بخش اول، تألیف کتب به صورت فردی و اجتماعی، تألیف مقالات تخصصی و پژوهشی و تدوین پایان‌نامه و رساله پذیرفته می‌شود.

وی افزود: در بخش دوم، پژوهشگران می‌توانند پیشنهادهای خود را در موضوعات برگزاری کرسی آزاداندیشی، برگزاری کرسی‌های نقد و مناظره و ترویجی، برگزاری نشست علمی پژوهشی و ارائه ایده و طرح‌های علمی به صورت فردی و گروهی ارائه کنند.

حقانی در پایان تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار و ایده‌های خود را به پست‌الکترونیک معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا (س)به نشانی pajohesh@jz.ac.ir ارسال کنند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: