تخصیص بخشی از بوستان غدیر قم برای اجرای طرح باغ کتاب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان قم با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی به ریاست سیدمحمدرضا هاشمی، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار قم تشکیل شد.
 
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین امیرعطاءالله جباری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم به اجرای طرح ملی پویش «بهار مهربانی» اشاره کرد و گفت: طرح ملی پویش «بهار مهربانی» طرح فرهنگی ترویجی است که با استقبال همراه بود به گونه ای که ما بازخورد آن را در سطح استان و کشور مشاهده کردیم.

وی درباره نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی هم عنوان کرد: نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی نیز از دیگر برنامه‌های فرهنگی و ملی است که پوستر آن در سراسر کشور برای اطلاع رسانی عموم علاقمندان چاپ و منتشر شده است.

در ادامه مرتضی حیدری، فرماندار قم با مهم ارزیابی کردن تبلیغاتِ جشنواره‌ها بیان کرد: با انجام تبلیغات و اطلاع رسانی سریع و پیش از موعد بهتر می‌توان از ظرفیت‌های دستگاه‌ها برای جشنواره‌ها استفاده کرد.

ابوالقاسم مقیمی عراقی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری با اعلام آمادگی برای تخصیص بخشی از بوستان غدیر برای اجرای طرح باغ کتاب گفت: این سازمان در انجام تبلیغات شهری جشنواره کتابخوانی رضوی همکاری لازم را اعمال خواهد کرد.
 
در پایان حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد آتش زر، رئیس شورای اسلامی استان قم با مطرح کردن شیوه پرداخت نیم درصد بودجه شهرداری برای کمک به فعالیت‌ها فرهنگی بیان کرد: اجرای این مصوبه نیازمند جلسه و هماهنگی‌های لازم بین کمیسیون فرهنگی شورا و مدیرکل کتابخانه‌های استان است.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: