آثار برتر چهل و دومین محفل طنز قُمپز تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با حضور مهدی استاد احمد شاعر، طنزنویس و سردبیر برنامه‌های طنز رادیو و تلویزیون، عباس احمدی دبیر دفتر طنز حوزه هنری قم، روح‌الله رمضانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان قم و علاقه‌مندان به طنز، چهل و دومین «محفل طنز قُمپز» با موضوع سلبریتی‌ها، هنرمندان و ادیبان روشنفکرنما در سالن بعثت خانه جوانان قم برگزار شد.
 
عباس احمدی دبیر دفتر طنز حوزه هنری قم ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با یادآوری آغاز سال جدید با مشکلاتی نظیر سیل به برنامه بعدی قمپز اشاره کرد و گفت: برنامه چهل و سوم محفل قمپز در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
 
در ادامه مهدی استاد احمد شاعر، طنزنویس و سردبیر برنامه‌های طنز رادیو و تلویزیون، با ابراز خرسندی از حضور در چهل و دومین محفل طنز قمپز، گفت: اسم این برنامه را خیلی دوست دارم و نام هوشمندانه‌ای برای آن انتخاب شده است، امیدوارم همیشه برقرار باشد و همواره برگزار شود.
 
بعد از شعرخوانی مهدی استاد احمد جمعی از شاعران نظیر یحیی سلطانی، مهدی امینی، حسن معارف‌وند، فردین کلهر، سید جواد یثربی آثار خود را در قالب شعر و نثر طنز برای مخاطبان خواندند.
 
در پایان این محفل از صاحبان آثار برتر در دو حوزه شعر و نثر مرتبط با موضوع سلبریتی‌ها، هنرمندان و ادیبان روشنفکرنما و موضوع آزاد تجلیل شد.
این مطالب را به اشتراک بگذارید: