رونمایی از کتاب رئیس‌جمهور تاجیکستان در ایران

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به اهتمام انجمن دوستی ایران و تاجیکستان و همکاری سفارت جمهوری تاجیکستان در ایران، نشریه بخارا، بنیاد سعدی، بنیاد موقوفات دکتر افشار و نشر خاموش «شب زبان فارسی- تاجیکی» در ایران برگزار می‌شود.

«شب زبان فارسی- تاجیکی»، با رونمایی از کتاب «زبان ملت، هستی ملت» نوشته امامعلی رحمان رئیس‌جمهور تاجیکستان، با نویسه‌گردانی حسن قریبی و با حضور وزیر نیروی تاجیکستان، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای پیوسته فرهنگستان زبان و ادب، اساتید و پژوهشگران برجسته کشورمان و علاقمندان فرهنگ و ادب مشترک از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ در بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار (کانون زبان فارسی) برگزار می‌شود.

در این نشست نظام‌الدین زاهدی (سفیر جمهوری تاجیکستان در ایران)، سیدمصطفی محقق‌داماد، غلامعلی حدادعادل، علی‌اشرف مجتهدشبستری، علی رواقی، محسن جوادی، اصغر دادبه، حسن قریبی و علی دهباشی به سخنرانی خواهند پرداخت‌.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند در زمان موعود، در بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار، به نشانی خیابان ولی عصر، سه راه زعفرانیه، خیابان عارف‌نسب، پلاک۱۲ حضور به عمل آورند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: