حضور دوباره «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» به رتبه نخست پرفروش‌ها

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته چهارم آوریل خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۳۴ هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و با اینکه هفته گذشته با انتشار داستان «رستگاریِ» بالداچی به رتبه دوم رفت اما این هفته بار دیگر به جایگاه نخست بازگشت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«طعمه نئون» نوشته جان سندفورد در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. بیست و نهمین قسمت از مجموعه «طعمه» به تعقیب و گریز کاراگاه لوکاس داونپورت با قاتلی زنجیره‌ای می‌پردازد.
 
«رستگاری» نوشته دیوید بالداچی، نویسنده پرفروش آمریکایی هفته گذشته در رتبه اول پرفروش‌ها قرار گرفت و موفق شد به سلطه چند ماهه دلیا اُونز خاتمه دهد اما حالا و پس از دو هفته در جایگاه سوم قرار گرفته است. «رستگاری» پنجمین کتاب از مجموعه «مرد حافظه» است. آموس دِکر با وثیقه از میله‌های زندان رهایی می‌یابد و در تلاش است به پلیس ثابت کند بی‌گناه است.
 
«رزهای گمشده» نوشته مارتا هال کِلی پس از سه هفته از انتشار در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است. در سال ۱۹۱۴ الیزا فریدی، جامعه‌شناس به خانواده‌های روسی کمک می‌کند تا از انقلاب روسیه بگریزند.
 
«جنگ جرقه‌ها» نوشته گرگ ویزمان در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه پنجم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. «جنگ جرقه‌ها» اولین جلد از مجموعه «جادو: گردهمایی» است که در آن اژدهایی قدیمی به نام نیکول بولاس به شهر راوانشیا حمله می‌کند.
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته چهارم به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/05/12/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Fbooks%2Fbest-sellers%2F2019%2F05%2F12%2F®ion=Header&module=ArrowNav&version=Right&pgtype=Reference
 
 
 
این مطالب را به اشتراک بگذارید: