تشریح امکانات رفاهی برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از ستاد خبری سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، وحید کریمی، مدیر بخش رفاهی سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، درباره امکانات رفاهی در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با شهرداری منطقه ۷ مبلمان شهری در نمایشگاه کتاب تهران مستقر شد.

وی ادامه داد: همچنین به‌منظور ترویج فرهنگ قرار دادن فیلترهای سیگار در سطل‌های زباله، محفظه خاصی برای جمع‌آوری فیلترهای سیگار در مقابل شبستان قرار داده شد تا این فرهنگ‌سازی صورت گیرد. متاسفانه بسیاری از افراد سیگاری فیلترهای سیگار خود را در خیابان پرتاب می‌کنند که منجر  به آلودگی‌ زیست محیطی می‌شود.

وی با اشاره به استقرار کانکس‌های مادر و کودک در نمایشگاه کتاب تهران گفت: همچنین برای رفاه حال مادران شیرده دو کانکس مادر و کودک در مقابل بخش کودک و نوجوان مستقر شد. همچنین چهار جایگاه امانات در صحن اصلی، روبه‌روی شبستان، روبه‌روی سالن دانشگاهی و پشت‌بام شبستان قرار داده شدند تا بازدیدکنندگان با طیب خاطر در سالن‌ها به بازدید بپردازند.

وحید کریمی، درباره امکانات رفاهی برای معلولان و جانبازان در نمایشگاه کتاب تهران گفت: ون ویژه حمل‌و‌نقل معلولان و جانبازارن نزدیک در شماره یک مصلی مستقر شده است. همچنین ۱۲ ایستگاه ویلچر در دسترس معلولان و ناتوانان جانبازان و معلولان است.

سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی(ره) برپاست.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: