آیت‌الله بهجت؛ پدر معنوی حزب‌الله

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «پدر معنوی حزب‌الله» مجموعه خاطرات و تحلیل‌های سید حسن نصرالله درباره آیت‌الله بهجت با گردآوری و ترجمه وحید خضاب، همزمان با ایام رحلت آیت‌الله بهجت،‌ از سوی انتشارت شهید کاظمی روانه بازار شده است.
 
در بخشی از این کتاب که به‌صورت گفت‌وگو با سید حسن نصرالله است، می‌‌خوانیم: «… بنده شخصاً بسیاری از چیزهایی که در مورد حضرت شیخ بهجت نوشته و جمع‌آوری شده بود را خواندم، ولی معتقدم آیت‌الله بهجت در واقع پدری معنوی بودند و ما نیز ایشان را پدری معنوی می‌دانستیم. این موضوع پس از رحلت امام خمینی تقویت شد. هنگامی که دیدیم رهبر و ولی امر ما، یعنی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دام ظله الشریف) وقتی برای زیارت به قم مشرف می‌شوند، بسیار اصرار دارند با حضرت شیخ (قدس سره) دیدار کنند، توشه بگیرند، سؤال کنند، استفاده ببرند و از راهنمایی‌های او بهره ببرند، دیگر تکلیف ما به‌عنوان سربازان و پیروان آن رهبر مشخص بود. در نتیجه شاید پس از رحلت حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف)، این ابوت روحی و معنوی و ارتباط روحی قوی‌تر شد.»
 
کتاب «پدر معنوی حزب‌الله» در ۸۰ صفحه به بهای هشت هزار تومان از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.
 
علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سایت من و کتاب به نشانی manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف ویژه دریافت کنند.
این مطالب را به اشتراک بگذارید: