آغاز بررسی وضعیت ۵۰۰ ناشری که هنوز ثبت‌نام موقت هستند

رفیع احمدجواهری، مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: ۵۰۰ ناشر در بخش‌های مختلف در مرحله ثبت‌‌نام ناقص برای حضور در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هستند که تعداد کتاب‌های آن‌ها به حدنصاب تعیین شده در سامانه نرسیده است.
 
وی افزود: در این زمینه ناشران در هیاتی با حضور نماینده بخش، نماینده کمیته ناشران داخلی و نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور این ناشران در نمایشگاه کتاب تهران بررسی خواهد شد و از ناشران تعهد گرفته می‌شود که فقط کتاب خودشان را در نمایشگاه بفروشند.
 
جواهری با بیان اینکه از میان ۵۰۰ ناشر امکان حضور همه آن‌ها در نمایشگاه کتاب تهران حضور ندارند، گفت: از میان این ثبت‌نامی‌های موقت بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ ناشر می‌توانند در بخش‌های مختلف نمایشگاه کتاب تهران جانمایی شوند.
 
وی تاکید کرد: در این زمینه جانمایی تمام بخش‌های ناشران داخلی به پایان رسیده است و پیش‌بینی می‌شود از ۲۷ فروردین ماه به ناشران برای واریز وجه اجاره غرفه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
به گفته جواهری، پیش‌بینی ما این است که پس از واریز وجه از سوی ناشران، در روزهای پنجشنبه و جمعه یعنی ۲۹ و ۳۰ فروردین غرفه‌ها به ناشران تحویل داده شود.
 
سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۴ تا ۱۴ اردیبهشت در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
این مطالب را به اشتراک بگذارید: