​«قرارمان، راس ساعت دلواپسی» در کتابفروشی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، پوران کاوه طی روزهای گذشته مجموعه شعر «قرارمان، راس ساعت دلواپسی» را از سوی انتشارات مروارید راهی بازار نشر کرده است.

این مجموعه شعر از دو بخش شعرهای کوتاه و شعرهای بلند تشکیل شده است که بخش شعرهای کوتاه شامل ۴۱ شعر و بخش شعر بلند شامل ۳۹ شعر است.

بیشتر شعرهای این مجموعه فضای عاشقانه دارد و ردپایی از عشق وهستی شناسی در تک تک شعرهای این کتاب وجود دارد. او در شعرهایش پیشنهاد می‌دهد و معتقد است که با عشق و محبت می‌تواند جهان زیباتری را زیست و حتی جهان زیباتری را ساخت.
 
با توجه به فعالیت‌های پوران کاوه در حوزه نقاشی، این شاعر نگاه تصویری بسیار قوی دارد و مخاطب در بسیاری از آثار با تصویر روبه‌رو است؛ چراکه توانسته تصاویر زیادی به زبان شعر به تصویر بکشد.
 
در یکی از شعرهای کتاب می‌خوانیم:
«هنوز با تو
حرف‌های ناگفته‌ام، بسیار
کوچه‌های نگشته‌ام، بسیار
شعرهای نخوانده‌ام، بسیار…
باور کن
عشق نصیب کمی نیست
مثلا، همین سری که به دار دلت آویخته‌ام.»
 
مجموعه شعر «قرارمان، راس ساعت دلواپسی»، اثر پوران کاوه در ۱۵۰ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و به بهای ۲۱ هزار تومان از سوی انتشارات مروارید راهی بازار نشر شده است.
 
پوران کاوه نقاش، شاعر و مترجم است که از سال ۱۳۷۰ فعالیت‌های خود را آغاز و تا به امروز بیش از ۱۰ عنوان مجموعه شعر منتشر کرده است. درمورد نقاشی او هم باید گفت که کاوه در سبک‌های مختلف کار کرده‌ و تا کنون نمایشگاه‌هایی در مقاطع مختلف در گالری‌هایی مثل بامداد، کمال الملک و چند گالری خصوصی برگزار کرده است. وی همچنین نمایشگاهی در شهر دبی برگزار کرده است.   

این مطالب را به اشتراک بگذارید: