​رونمایی از دو کتاب نشر سنگ در نمایشگاه کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کامران محمدی، مدیر نشر سنگ در این باره گفت: ما نشری بسیار نوپا هستیم و تعداد آثارمان به حد کفایت نیست، نشر سنگ از اواسط سال گذشته شروع به فعالیت کرده، اما خوشبختانه شرایطی فراهم شده است که در کنار نشر فراموشی بتوانیم کتاب‌های‌مان را عرضه کنیم.

محمدی درباره‌ برنامه‌های این نشر در سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران نیز گفت: دو کتاب جدید در ایام نمایشگاه برای اولین بار عرضه خواهند شد که هر دو ازجمله‌ پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز بوده‌اند و کتاب‌های جذابی هستند.

                          

محمدی افزود: یکی از این دو رمان «همسران تابستانی» است که با ترجمه‌ ندا لهردی منتشر کرده‌ایم و دیگری، داستانی فوق‌العاده مشهور به نام «مغز در آتش» است که سوزانا کاهالان، خبرنگار نیویورک پست براساس تجربه‌ واقعی خودش نوشته است. این کتاب را هم شهناز کمیلی‌زاده ترجمه کرده است.

این نویسنده همچنین گفت: علاوه بر این‌ها، فروشگاه آنلاین نشر سنگ نیز به نشانی sangpublication.ir همزمان با نمایشگاه کتاب آغاز به کار می‌کند و دوستان شهرستانی یا علاقه‌مندانی که به هر دلیل نمی‌توانند به نمایشگاه بیایند، می‌توانند از طریق سایت نشر سنگ، کتاب‌های ما را به صورت پستی و با تخفیف ۲۰ درصد دریافت کنند. غرفه‌ نشر سنگ در سالن ناشران عمومی، راهرو ۱۷، غرفه‌ 763 قرار دارد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: