«گرد‌هم‌آیی قایق‌‌های کاغذی» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)  دبیر‌خانه لاک پشت پرنده با همکاری خانه گفتمان‌شهر، طرح «گرد‌هم‌آیی قایق‌‌های کاغذی» را برگزار می‌کنند. این طرح با هدف جمع‌آوری و ارسال اقلام فرهنگی به مناطق سیل‌زده برگزار می‌شود.   

در متن فراخوان این طرح آمده است: «ما به قدرت ادبیات و کتاب در بحران‌هایی مانند سیل باور داریم. برای همین فکر کردیم از شما دعوت کنیم تا در گردهم‌آیی «قایق‌های کاغذی» همراه لاک‌پشت پرنده باشید.

در این گردهم‌آیی شما می‌توانید کتاب‌های باکیفیتی که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند با تخفیف تهیه کنید و همان‌جا کتاب‌ها را به داوران لاک‌پشت پرنده بسپارید تا کتاب‌ها براساس گروه سنی و کاربرد دسته‌بندی شوند و سپس به گروه‌ها و نهادهای ترویج کتاب‌‌خوانی سپرده شوند. این نهادها، کتاب‌هایی که شما خریده‌اید به مناطق سیل زده می‌برند و با برنامه بین کودکان و نوجوانان توزیع می‌کنند.

در کنار خرید کتاب، شما می‌توانید از نمایشگاه آثار هنری بازدید کنید. عواید فروش آثار هنری همان‌جا مستقیم به حساب هلال‌احمر واریز خواهد شد.

اگر مایل به اهدای عروسک، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر هستید کارشناسان ما، آن‌ها را از شما تحویل می‌گیرند و به مناطق سیل‌زده می‌برند.

برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع کار با کودکان آسیب‌دیده از دیگر برنامه‌های این گردهم‌آیی است.

نجشنبه، بیست‌و‌نهم فروردین از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر در خانه‌ی وارطان منتظرتان هستیم.»

این مطالب را به اشتراک بگذارید: