کتاب گویای حاج قاسم منتشر شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی ایران صدا و فضای مجازی رادیو؛ ایران صدا کتاب گویای حاج قاسم را  با موضوع بیان خاطرات شهید سپهبد سردار سلیمانی به قلم علی اکبری مزد آبادی تهیه و تولید کرد.

در این کتاب علی اکبری مزدآبادی خاطرات قاسم سلیمانی را که در سخنرانی ها و محافل گوناگون مطرح کرده گردآوری و با نام حاج قاسم تألیف کرده است.

در قسمت ابتدایی این کتاب یک زندگینامه با بیان سردار سلیمانی وجود دارد که به بخشی از فعالیت‌های او در دوران ابتدایی جنگ اشاره می‌کند و در بخش‌های دیگر این کتاب از سخنرانی‌ها و خاطرات سردار با موضوع سه عملیات بزرگ والفجر ۸، کربلای ۴ و کربلای ۵ استفاده شده است.

همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص این اثر چاپ بیست و پنجم آن ظرف چهارسال گذشته است.

کتاب گویای حاج قاسم به روایت همت مومیوند دوبلور پیشکسوت صدا و سیما، نویسندگی علی اکبر مزدآبادی، تهیه کنندگی مهرنوش محتشمی و صدابرداری امید نجف زاده تهیه ودر پایگاه کتاب گویای ایران صدا برای استفاده مشتاقان و علاقه مندان سردار دلها منتشر شده است.

علاقه‌مندان برای مطالعه کتاب می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.irبه صورت رایگان دریافت کنند. 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: