کتاب «هومیوپاتی برای حیوانات» رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و انتشاراتی اطلس پیدایش میلاد حسینیان، مدیر مسئول این انتشارات و مؤسسه با اعلام این خبر گفت: رونمایی کتاب «هومیوپاتی برای حیوانات» در ادامه نخستین سمیناری برگزار خواهد شد که با همین عنوان و در محل دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در تاریخ ۲۲ آذر ماه سال جاری ( ساعت ۱۸ – 19) برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: با توجه به اینکه امروزه برخی از دامپزشکان در نقاط مختلف جهان از این روش (هومیوپاتی) برای درمان حیوانات استفاده می‌‌کنند؛ نویسنده در این اثر ضمن معرفی شصت داروی متداول هومیوپاتی، به شناخت بیماری‌ها، شخصیت‌ها و نشانه‌های مربوط به بیمارهای حیوانات (از دام و طیور گرفته تا اسب‌های مسابقه) به زبان ساده و به شیوه‌ای کاربردی پرداخته است.
 
حسینیان گفت: انتشارات اطلس پیدایش به منظور پاسخ به سلیقه مخاطبان و بهره‌مندی بیشتر علاقه‌مندان این حوزه، کتاب «هومیوپاتی برای حیوانات» را به دو شکل بدون تصویر تک رنگ و مصوّر تمام رنگی منتشر کرده است.

گفتنی است کتاب «هومیوپاتی برای حیوانات» (شرح و تصویر شصت داروی متداول) نوشته ویکی متیسون است. این اثر از سوی انتشارات اطلس پیدایش منتشر شده است؛ در واقع هومیوپاتی شیوه‌ای است که بدون عوارض جانبی، برای درمان و پیشگیری از بیماری‌های همه موجودات زنده کاربرد دارد.
 
لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی این مؤسسه به آدرس"  www.atlas-p.org مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۹۳۲۰۰۰  تماس بگیرند.
 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: