کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» در مشهد رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» به قلم مریم عرفانیان، روایتی عاشقانه و ماندگار از همراهی همسری دلسوز در هشت سال دفاع مقدس و حکایتی ماندگار از لیلی و مجنون قصه‌ها اما در زندگی واقعی است.

این کتاب که ازسوی انتشارات به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در سال ۱۳۹۸ روانه بازار کتاب شده و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شده است، در ژانر ادبیات دفاع مقدس بر مبنای روابط درون خانوادگی به شکل خاطره نوشته است و نوعی ادبیات شفاهی توسط نویسنده روایت می‌شود که زاویه اول شخص دارد.

«تا ابد با تو می‌مانم» در ۲۶ فصل و ۲۴۷ صفحه زندگی شیرزنی را به تصویر می‌کشد که عشق دنیوی مانع بندگی اش نشد و با اشک و آه عزیزترین دلبستگی‌اش را رهسپار میدان نبرد کرد. این کتاب ماحصل ساعت‌ها مصاحبه، هفته‌ها تأمل، ماه‌ها نوشتن و تدوین خاطرات مریم مقدس، به همت مریم عرفانیان گرداوری و تدوین شده است.

مراسم رونمایی از این کتاب با مشارکت جمعی از سازمان‌های فرهنگی و با حضور سردار جانباز اکبر نجاتی، مریم مقدس، راوی اثر و مریم عرفانیان نویسنده کتاب چهارشنبه ۱۳ آذر ماه ساعت ۱۷ در سالن همایش‌های موسسه فرهنگی قدس در مشهد، به نشانی بلوار سجاد، چهارراه گلریز برگزار می‌شود.

یادآوری می‌شود، از مریم عرفانیان نویسنده ادبیات دفاع مقدس پیش از این کتاب «به وقت اردیبهشت» (مروری بر زندگی شهید مدافع حرم، حسن قاسمی دانا، ازسوی انتشارات به‌نشر به چاپ رسیده است. فاتحان خرمشهر (تاصبح) روایت جانباز ۷۰ درصد محمود باقرزاده، از نگاه من آخرین پرواز (مصاحبه با همسر شهید رضا خاک بین)، گرم‌ترین شب زمستانی (داستانی کوتاه بر اساس خاطرات شهدا) و… دیگر آثار این نویسنده حوزه دفاع مقدس را تشکیل می‌دهند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: