کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» رونمایی می شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، مراسم رونمایی از کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» با حضور فائزه تقی‌پور و ابراهیم ماهیان در شهر کتاب اصفهان برگزار می‌شود.

فائزه تقی پور متولد اسفند سال ۱۳۵۸ در اصفهان و استادیار دانشگاه بوده و تحصیلات کارشناسی خود را در رشته روزنامه نگاری در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه میبد و کارشناسی ارشد روزنامه نگاری را در سال ۱۳۸۴ از دانشگاه تهران مرکزی و دکتری علوم اجتماعی را در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به پایان رسانده است.

از سال ۱۳۸۱ به تدریس خبرنگاری در هنرستان سوره پرداخته و از سال ۱۳۸۳ تدریس دانشگاه را آغاز کرده است. وی اولین دکترای علوم اجتماعی و رورنامه نگاری در اصفهان است.

کتاب مددکاری ورفاه اجتماعی هویت فرهنگی در سفرنمه های عصرصفوی مطالعه قوم نگاذانه فرهنگ نامگذاری ارتباطات سازمان ومدیریت سوادزسانه ای و پیشگیری از جذم تاریخ سینما و تئاتر در ایران و جهان و واکاوی شبکه های اجتماعی از مهمترین تالیفات اوست.

آئین رونمایی از کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» امروز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در شهر کتاب به آدرس خیابان اردیبهشت جنوبی روبروی کوچه استاد تاج اصفهانی (کوچه ۶) برگزار خواهد شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: