وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همدان سفر می‌کند

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان گفت: سیدعباس صالحی برای حضور در کنگره بزرگداشت آیت‌الله تألهی به همدان سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه این کنگره روز پنجشنبه ۲۸ آذر با حضور وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و علوم، تحقیقات و فناوری در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این اداره‌کل به‌عنوان کمیته فرهنگی و پشتیبانی کنگره برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته است.

احسانی از برگزاری نمایشگاه عکس مفاخر استان خبر داد و گفت: بر اساس هماهنگی انجام شده با اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در محل برگزاری کنگره، غرفه گردشگری همدان هم برپا خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه یادمان آیت‌الله تألهی توسط این اداره کل تدارک دیده شده، تصریح کرد: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده با موسسه شهید محراب آیت‌الله مدنی، از برگزاری این کنگره حمایت خواهیم کرد.

احسانی با اشاره به برگزاری برنامه‌های جنبی در حاشیه کنگره، افزود: همزمان با اجرای مراسم، تعدادی از هنرمندان تجسمی استان به تصویرگری در خصوص آیت‌الله تألهی می‌پردازند.

وی از برپایی نمایشگاه کتاب از آثار این عالم گرانقدر هم خبر داد و گفت: آثار منتشر شده ایشان در سالن برگزاری کنگره در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: