ورود تمامی محموله‌های کتاب به گمرک تهران

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از ستاد خبری سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، احد رضایی با اشاره به ورود تمامی محموله‌های کتاب به گمرک تهران گفت: ناشرانی از کشورهای انگلستان، لبنان، سوریه، مصر، تونس، پاکستان، قطر، عراق و ترکیه به‌طور مستقیم در نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین نمایندگانی از ناشران کشورهای آمریکا، آلمان، هند، ترکیه، هلند، بلژیک، سنگاپور، ایتالیا، روسیه، کانادا، کره جنوبی و ژاپن حضور خواهند داشت.

رضایی با اشاره به متراژ و تعداد کتاب‌های ناشران خارجی شرکت کننده در سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عنوان کرد: در بخش کتاب‌های لاتین متراژ غرفه‌ها دو هزار متر مربع است که ۱۰۴ هزار عنوان کتاب عرضه می‌شود که از این میان ۴۱ هزار عنوان در بخش تازه‌های کتاب و ۶۳ هزار عنوان نیز در بخش آزاد خواهد بود.

مدیرکمیته ناشران خارجی سی‌و‌دومین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: ۱۳۰۰ متر مربع نیز به ناشران عرب اختصاص پیدا کرده است که ۳۳ هزار عنوان کتاب را عرضه می‌کنند.

سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: