«هم قسم» با دبیرکل پیشین حزب‌الله در سالگرد ارتحال امام (ره)

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از خراسان رضوی به نقل از آستان‌نیوز، مدیرعامل انتشارات به‌نشر هدف از اجرای این مسابقه کتابخوانی را ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با شهید سیدعباس موسوی دبیرکل پیشین حزب الله لبنان عنوان کرد و گفت: کتاب «هم قسم» شرح زندگی و خاطرات ام یاسر همسر شهید سید عباس موسوی دبیرکل پیشین حزب الله لبنان به عنوان منبع مطالعاتی این مسابقه کتابخوانی انتخاب شده است.

وی ابراز امیدواری کرد این مسابقه بتواند در زمینه آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت، شناخت مردم از جریان مقاومت اسلامی لبنان و تاریخی که دو ملت ایران و لبنان در شکل دهی به آن به عنوان پیکری واحد با حافظه مشترک تاریخی مشارکت ورزیده‌اند، موثر باشد.

حسین سعیدی ادامه داد: کتاب «هم قسم» برگردان کتاب «الوصول» است که «عبدالقدوس الامین» نویسنده لبنانی به رشته تحریر درآورده است. در این اثر، خواننده در فراز و نشیب داستان با روح بزرگ بانویی همراه می‌شود که قدم به قدم در کنار وجود معنوی شهید سیدعباس موسوی می‌بالد و در قامت یک شهید قد می‌افرازد و برای کسانی که به دنبال یافتن نمونه‌ای از انسان ناب آن هم از نوع شیعیه هستند، ام یاسر قهرمانی کم نظیر است.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۱ تا ۱۸ خرداد در این مسابقه شرکت کنند، افزود: این کتاب در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

وی یادآور شد: در پایان این مسابقه به افراد برگزیده به قید قرعه جوایزی ارزنده و نفیس اهدا خواهد شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: