«فراری» در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته اول آوریل خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۲۹ هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته هم جایگاه نخست را حفظ کرده است و قصد ندارد جایگاه خود را از دست بدهد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«فراری» نوشته هارلن کوبن در هفته نخست انتشار در رتبه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. دختری از خانه فرار کرد، به مواد اعتیاد دارد، و به همه نشان می‌دهد که گم نشده است و دوست ندارد کسی پیدایش کند. روزی در سنترال پارک او را می‌بینند که در حال گیتار زدن است اما کاملاً تغییر کرده است و همان دختری نیست که خانواده‌اش در ذهن دارند. خانواده به او نزدیک می‌شوند و التماس می‌کنند که به خانه بازگردد اما دختر فرار می‌کند و پدر و مادر همان کاری را می‌کنند که از آن‌ها انتظار می‌رود: به دنبال دخترشان می‌روند و به دنیایی قدم می‌گذارند که تا آن لحظه نمی‌دانستند وجود خارجی دارد و برای محافظت از دخترشان مجبورند با شرایطی خطرناک روبه‌رو شوند.
 
«امپراتوری سلتیک» نوشته کلیو کاسلر و دیرک کاسلر نیز در هفته نخست انتشار موفق شدند در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. ۲۵مین کتاب از مجموعه داستان دیرک پیست قصه جنایی دیگر را روایت می‌کند و مثل جلدهای پیشین مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.
 
«گله گرگ» نوشته سی. جی. باکس در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد اما حالا و پس از دو هفته در جایگاه چهارم قرار دارد. «گله گرگ» در ادامه داستان «ناپدیدشده» از همین نویسنده نگاشته شد. خبر خوب برای طرفداران «ناپدیدشده» این است که جو پیکت، شخصیت اصلی بار دیگر به استان بازمی‌گردد اما این بار پسرِ سردسته‌یِ کارتلی بزرگ با دختر جو در ارتباط است و تلاش جو برای دستگیری افراد این گروه بزرگ مواد مخدر را دچار پیچیدگی می‌کند.
 
«جاده قبرستان» نوشته گِرِگ اِیِس در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد اما این هفته و با گذشته سه هفته از انتشار در رده پنجم قرار دارد. مارشال ایوان، خبرنگار به شهر کودکی‌هایش برمی‌گردد؛ دو مرگ مشکوک رخ داده است و شهر در آستانه فروپاشی اقتصادی است.
 
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته اول به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/04/07/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F11%2F21%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Header&module=ArrowNav&version=Right&pgtype=Reference
این مطالب را به اشتراک بگذارید: