فراخوان جشنواره بین‌المللی «سرخ‌نگاران»

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) این جشنواره که با شعار «ادبیات ایثار و شهادت محور توسعه فرهنگی» برگزار می‌شود، آثار انتشار یافته با موضوع ایثار و شهادت را در فاصله سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ بررسی می ‌ند.

اهداف برگزاری جشنواره شامل «ارزیابی علمی و پژوهشی محتوای کتاب های ژانر ایثار و شهادت»؛ «حمایت از آثار فاخر و کیفی ناشران و نویسندگان حوزه ایثار و شهادت»؛ «انگیزه دهی به نویسندگان نوقلم برای تولید محتوا در این حوزه» و «تدوین نقشه راه و سند راهبردی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)» است.

جشنواره «سرخ نگاران» به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود. بر این مبنا آثاری به صورت هدفمند انتخاب می‌شوند.

۱۵ نهاد و سازمان فرهنگی مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پژوهشگاه علوم انسانی، صدا و سیما، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نشر جمهور (وابسته به نهاد ریاست جمهوری) و … در برپایی این جشنواره مشارکت دارند.

تمامی ناشران و نویسندگان می‌توانند پس از نام نویسی الکترونیکی در این صفحه navideshahed.com، تا سی ام دی‌ماه ۱۳۹۸ آثار خود را به دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی سرخ نگاران ارسال کنند.

دبیرخانه این جشنواره در تهران، خیابان آیت الله طالقانی، خیابان ملک الشعرای بهار شمالی، پلاک ۵، طبقه سوم، اداره کل اسناد و انتشارات واقع است. همچنین شماره تماس ۸۸۸۴۲۲۴۷ پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان خواهد بود. 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: