عرضه ۷۵ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در گلستان به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه فرهنگی ایران، سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان با حضور ۴۷۳ ناشر و نمایندگی از سراسر کشور و نیز ۱۳ ناشر الکترونیک با ارائه ۷۵ هزار عنوان کتاب در ۲۵۹ غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر گرگان برگزار می‌شود.

در این دوره از نمایشگاه تعداد ۹ کتاب‌فروشی از استان در قالب طرح «همراه» با ستاد برگزاری نمایشگاه تعامل و همکاری خواهند داشت. برای این رویداد فرهنگی مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان بن کارت یارانه‌ای الکترونیکی خرید کتاب در نظر گرفته‌شده است که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه با ارائه کارت ملی به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

بن‌های توزیع‌شده در نمایشگاه تا سه هفته پس از اتمام ایام نمایشگاه در کتاب‌فروشی‌های منتخب، دارای اعتبار خرید خواهند بود.

برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی، نمایش تابلوهایی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، رونمایی از تازه‌های نشر، مراسم تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران حوزه کتاب، ایستگاه نقاشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان، نشست‌های تخصصی در حوزه سبک زندگی و آسیب‌های اجتماعی، شب‌شعر و… ازجمله برنامه‌های جنبی است که برای این نمایشگاه در نظر گرفته‌شده است.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ آذرماه از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: