رونمایی از جدیدترین رمان یامین‌پور در افتتاح کتابفروشی سوره مهر


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از پایگاه خبری سوره مهر، در این مراسم محسن مومنی‌شریف، رییس حوزه هنری، مرتضی سرهنگی، مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت، محسن کاظمی، نویسنده و پژوهشگر تاریخ، محمد حمزه‌زاده، قائم مقام و معاون سینمایی حوزه هنری، عبدالحمید قره‌داغی، معاون اداری و مالی حوزه هنری و مدیرعامل انتشارات سوره مهر و جمعی از علاقه‌مندان کتاب حضور دارند و قرار است دومین فروشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر بعد از فروشگاه انقلاب تهران در شهر اصفهان افتتاح شود.
 
فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل، تنها سینماکتاب در سطح شهر اصفهان است که بیش از ۱۲ محصول فرهنگی از جمله بیش از ۱۰ هزار عنوان کتاب را در خود جای داده است.
 
این فروشگاه که در متراژ ۴۰۰ متر بنا شده، علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی همچون صنایع دستی، سرگرمی‌های کودکان و نوجوانان، لوازم تحریر و کافی شاپ را هم داراست.
 
علاوه بر افتتاح فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل، قرار است از جدیدترین رمان سیاسی عاشقانه وحید یامین پور با عنوان «ارتداد» رونمایی شود.
 
همراه با این دو برنامه، از محسن کاظمی نویسنده کتاب «نقاشی قهوه خانه»، احمد یوسف‌زاده نویسنده «اردوگاه اطفال» و مسعود سلطانی نویسنده کتاب «گرنوشته» که در جایزه ادبی جلال برگزیده و نامزد دریافت این جایزه شده بودند هم تقدیر خواهد شد.
 
گفتنی است آیین افتتاح فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سوره مهر شعبه سینما ساحل اصفهان به همراه رونمایی از رمان «ارتداد» وحید یامین پور ساعت ۱۵ روز یکشنبه سیزدهم بهمن ماه در سینما ساحل واقع در میدان انقلاب اسلامی اصفهان برگزار می‌شود.

windows 10 pro

این مطالب را به اشتراک بگذارید: