دومین برنامه «عصر خاطره» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دومین برنامه «عصر خاطره» در حوزه خاطره‌گویی دوران دفاع مقدس، دوشنبه ۱۸ آذرماه با حضور جانبازان، ایثارگران، خانواده شهدا و جمعی از مسئولان لشگری و کشوری، ساعت ۱۵ در تالار خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
 

سید رضا میربابایی دبیر اجرایی برنامه عصر خاطره گفت: دومین سری از برنامه‌های «عصر خاطره» با حضور سید حسین سالاری  جانباز و آزاده یزدی و راوی کتاب «سالارتکریت» و مصطفی زمانی‌فر نویسنده این کتاب و جمعی از خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران، مسئولان لشگری و کشوری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در برپایی برنامه عصر خاطره‌ها سه نهاد از جمله سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، اداره کل حفظ  آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مشارکت دارند و مقرر شده با همکاری و مشارکت دستگاه‌های فرهنگی، این برنامه به صورت ماهانه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شود.

دومین برنامه «عصر خاطره» در حوزه خاطره گویی دوران دفاع مقدس، دوشنبه ۱۸ آذرماه، ساعت ۱۵ در تالار خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: