دلایل روزنامه گاردین برای موفقیت کتابفروشی شهر یوتا

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نقل از دیزت نیوز، کتابفروشی کینگز انگلیش که به معنی انگلیسی پادشاه است در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده است و به نظر کارشناسان یکی از موفق‌ترین کتاب فروشی‌های ایالت یوتا آمریکا محسوب می‌شود.  

روزنامه گاردین انگلیس در مصاحبه با صاحب این کتاب فروشی اعتقاد دارد این کتاب فروشی و نحوه فروش کتاب‌هایش در حوزه کودکان می‌تواند الگویی برای دیگران در این عرصه باشد.

یکی از دلایلی که این کتاب فروشی محبوبیت زیادی در جمع سایر کتابفروشی‌ها پیدا کرده است عرضه کتاب‌های دست دوم و استفاده شده است که به خاطر همین کتاب‌های روز دنیا را با قیمت پایین در اختیار کودکان قرار می‌دهد.

در این کتاب فروشی کسانی که کتاب خود را احتیاج ندارند آن را با قیمت خیلی پایین به صاحب کتاب فروشی می‌فروشند و این کتاب با قیمت کمی بالاتر به سایرین فروخته می‌شود.

بر اساس گزارش گاردین، به گفته مدیر این کتاب فروشی بیشتر حوزه فعالیت آن در حوزه کتاب‌های کودکان است و به خاطر همین سعی می‌کنند محصولات فرهنگی مرتبط با کودکان را نیز عرضه کنند.

یکی از خصوصیاتی که این کتابفروشی را از دیگران متمایز کرده است توجه و علاقه به مشتریانی است که قبلاً از این کتابفروشی خرید کرده‌اند. این مشتری‌ها می توانند از تخفیف‌های قابل توجهی نسبت به دیگران بهره بگیرند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: