دعوت مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«روز قدس تجلی عزم راسخ و آرمان خواهی مستضعفین در کارزار نبرد با مستکبران و تبلور پیروزی ملت مظلوم فلسطین است. آرمان ارزشمند استکبار ستیزی جمهوری اسلامی ایران که از سرچشمه زلال اندیشه های ناب معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نشات گرفته است، تاریخ معاصر رامتحول و تمامی معادلات اتاق­‌های فکر مستبدان جهان را به هم ریخته است.

اینک که به لطف خدای متعال با بیداری ملت‌ها خانه‌های پوشالی استکبار در حال فروریزی است، رهبری جامع و خردمندانه حضرت آیت الله خامنه‌­ای،رهبر معظم انقلاب تمامی توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقهای آن­ها را نقش برآب کرده است.
متحدان این جرثومه ظلم و فساد باید بدانند که روابط منفعت طلبانه آن­ها با این رژیم غاصب، نفرت وجدان­‌های آزادی خواه جهان را به همراه دارد.

فلسطین امروز به قلب عاطفی امت اسلامی جهان تبدیل گشته است. برنامه ریزان پوچ گرای صهیونیستی باید بدانند که هر چقدر بر محدود کردن انوار تابناک خورشید عدالت بر این سرزمین مقدس تلاش کنند، این نور الهی است که از تمامی سدها و موانع عبور می‌کند و با ایمان و تقوای انسان‌های حق طلب، پیروزی و رهایی قدس از چنگال صهیونیست‌های تروریست، بسیار نزدیک است.

از عموم مردم شریف و ظلم ستیز ایران اسلامی بویژه اهالی فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه که همواره در صف مقدم حق طلبی و عدالتخواهی بوده اند دعوت می‌کنیم تا با حضور منسجم و متعهدانه خود در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دشمنان آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را بیش از پیش ناامید کرده و عظمت فریاد استکبارستیزی و مقاومت ملت‌های مظلوم را پرطنین سازند.»

این مطالب را به اشتراک بگذارید: