داوران جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی «میرزا‌آقا تبریزی» معرفی شدند

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی جشنواره، سیروس مصطفی دبیر جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی «میرزا‌آقا تبریزی» با اعلام خبر انتخاب داوران دو بخش فارسی و ترکی جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی میرزا آقا تبریزی اظهار کرد: داوران بخش فارسی را  حمیدرضا نعیمی، عبدالحی شماسی و عطااله کوپال تشکیل داده و داوری بخش ترکی نیز بر برعهده نادر برهانی مرند، اصغر نوری و سیروس همتی خواهد بود.

به گفته وی، تمام داوران یاد شده از چهره‌های شناخته شده و ملی حوزه ادبیات نمایشی هستند که این جشنواره مفتخر به همکاری با آنان است.
 

 

وی با تاکید بر اینکه آخرین مهلت ارسال به دبیرخانه این جشنواره ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری است گفت: با هدف احترام به حقوق شرکت کنندگان و نیز تاکید بر قانون‌مند بودن جشنواره، پس از این تاریخ هیچ اثری دریافت نخواهد شد.

دبیر نخستین جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی میرزا آقا تبریزی ابراز کرد: تمامی شرکت کنندگان می‌توانند برای دریافت فراخوان و فرم شرکت در جشنواره به آدرس جشنواره www.tabrizdrama.ir مراجعه و آثار خود را به صورت فایل‌های Word و Pdf به آدرس ایمیل ۱st.tdf@gmail.com ارسال کنند.

وی با بیان اینکه در نخستین دوره این جشنواره در خصوص مواردی مانند سال تولید، انتشار، اجرا و .. حساسیتی وجود ندارد تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره تمامی آثاری که منطبق با فراخوان جشنواره باشد را بدون لحاظ کردن موارد فوق خواهد پذیرفت.

مصطفی در پایان متذکر شد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، حوزه هنری ، سازمان بسیج هنرمندان، موسسه بین المللی الف، دانشگاه نبی اکرم(ص)، انجمن هنرهای نمایشی، کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز و اهالی رسانه استان از حامیان جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی «میرزا آقا تبریزی» به شمار می روند.

 آیین اختتامیه این جشنواره ۱۴ تیرماه سال جاری در تبریز برگزار می‌شود.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: