تشریح پروژه عملیاتی کابالائیست‌ها برای انتظار مسیح

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «پروژه مسیح یهودی و نظم نوین ماسونی» بخشی از حکایت قوم یهود است که از قرن پانزدهم میلادی آغاز و تا سده‌های هجدهم و نوزدهم میلادی ادامه می‌یابد.

این کتاب در بخشی از خود به تبیین نقش یهود در سازمان دادن دادگاه تفتیش عقاید توسط یهودیان کابالائیست صاحب‌نفوذ در شاه‌نشین‌های اسپانیای آن روز علیه قوم خود با هدف محقق ساختن «پروژه مسیح» پرداخته است. داستان این اعصار داستان دومین اعتلای بنی‌اسرائیل است که طی آن به موضوع انتظار مسیح یا ماشیح، یعنی همان نجات‌دهنده قوم یهود «طرح مسیح» به عنوان پروژه عملیاتی کابالائیست‌ها برای محقق ساختن این انتظار ولو با توسل به زور پرداخته شده است.

طرحی که حقیقتاً هم موجبات تغییر روند تاریخ جهان را فراهم ساخت و در صدد تغییر زیرساخت‌های فعلی نظام حاکم بر جهان و تحقق نظامی سکولار و غیر دینی تحت عنوان «نظام نوین جهانی» بوده و هست که اصولاً خود بخشی از «طرح مسیح» است. طرحی که پیش از پانصد سال پیش توسط کابالائیست‌ها تدوین و به مرحله اجرا گذارده شده که بر اساس استیلای قومی یهود بر جهان طراحی شده است.
 

کتاب «پروژه مسیح یهودی و نظم نوین ماسونی» که تألیف، تحقیق و ترجمه آن توسط نصیر صاحب‌خلق صورت گرفته  در ۴۴۰ صفحه و به قیمت ۵۰ هزار تومان از سوی نشر هلال منتشر شده است.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: