برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «سبک زندگی قرآنی» معرفی شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، ارتقای سبک زندگی اسلامی، ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، دسترس‌پذیر کردن کتب قرآنی برای مردم در قالب ارائه کتاب الکترونیک و ارائه محتوای آموزشی و دینی، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی الکترونیک «سبک زندگی قرآنی» به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به‌صورت الکترونیک در اپلیکیشن کتاب‌خوان پژوهان انجام و اسامی برندگان اعلام شد.

در این مسابقه که بیش از ۵۷۰۰ نفر در آن شرکت کرده بودند، نزدیک به ۵۳۰۰ نفر موفق به کسب نمره حدنصاب ۶۰ شدند. از این میان علی احمدنژاد و ایمان مژگانیان طبق قرعه‌کشی انجام‌شده برنده کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات شدند و آرزو کردستانی، یزدان شاه ملکی، فاطمه مژگانیان، علی ابوئی مهریزی و وحیده آقایی نیز موفق به دریافت کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس شدند.

سمیه جعفری، مرضیه شعبانی، اکرم محمدپور عارفی، معصومیه فیض عارفی و ناهید محمدی نیز به عنوان برندگان قلم قرآنی این مسابقه شناخته شدند.

همچنین ۱۰۰ بن خرید کتاب از کتاب‌خوان همراه پژوهان به نفرات دیگر اهدا و به‌تمامی شرکت‌کنندگان در این مسابقه، کارت هدیه ۵۰۰۰ تومانی از سوی کتاب‌خوان همراه پژوهان اهدا شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: