اندیشه‌های عبادی امام موسی صدر به نمایشگاه رسید

طیبه ولی بغدادی، مسئول انتشارات موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: امسال با دو کتاب جدید به نمایشگاه کتاب سی و دوم آمده‌ایم. نخستین کتاب «عبادت یا عبودیت؟» نام دارد که تازه‌ترین مجلد یعنی جلد یازدهم از مجموعه در قلمرو اندیشه امام موسی صدر است. این کتاب گفتارها و سخنرانی‌های امام صدر درباره مساله عبادت را دربر می‌گیرد. مترجمان این کتاب مهدی فرخیان، احمد ناظم، سیدعطاالله افتخاری، مجید مرادی، سیدمحمدمهدی خلیفه سلطانی و زنده‌یاد حجت‌الاسلام علی حجتی کرمانی، هستند.

وی افزود: همچنین پنجمین مجلد از مجموعه تاریخ شفاهی موسسه امام موسی صدر که زیر نظر حمید قزوینی کار می‌شود نیز به نمایشگاه رسیده است. این کتاب با عنوان «ایام غربت» خاطرات فرشته اعرابی و فاطمه طباطبایی از امام موسی صدر است. این کتاب را که با کوشش و نگارش مهدیه پالیزبان منتشر شده، موسسه امام موسی صدر با همکاری انتشارات دفتر تنظیم و نشر آثار امام خمینی در دسترس مخاطبان قرار داده است.

طیبه ولی بغدادی ادامه داد: انتشارات مؤسسه امام موسی صدر پس از اتمام نمایشگاه کتاب سال گذشته نیز در سال ۹۷ پنج کتاب جدید را منتشر کرده که این آثار نیز امسال در غرفه این انتشارات به مخاطبان عرضه می‌شود. «دین در جهان امروز» و «زن و چالش‌های جامعه» به ترتیب نهمین و دهمین مجلد از مجموعه «در قلمرو اندیشه امام موسی صدر» و همچنین مجلدات ۱۲، ۱۳ و ۱۴ از مجموعه پرتورها به ترتیب با عناوین «امام شهادت»، «شیوه‌های تربیتی و مبادی دین» و «سفارش ماندگار» پنج کتاب منتشر شده این مؤسسه در سال ۹۷، پس از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هستند.

غرفه انتشارات موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در شبستان (سالن ناشران عمومی) راهروی ۸ شماره ۹ واقع است.
 
 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: