«از دشت لیلی تا جزیره مجنون» در نمایشگاه کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، این مرکز از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در غرفه شماره ۴۲ راهروی شماره ۲۰ سالن ناشران عمومی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی (ره)، پذیرای عموم علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

از جمله کتاب‌های عرضه شده این انتشارات در نمایشگاه، «آرزوهای دست‌ساز» از مجموعه تاریخ شفاهی با موضوع پیشرفت است که توسط میلاد حبیبی نوشته شده و به ماجرای شکل‌گیری یک شرکت دانش‌بنیان می‌پردازد که در ۱۸۴ صفحه و در سال ۱۳۹۸ منتشر شده است.

کتاب بعدی «از دشت لیلی تا جزیره مجنون» نام دارد. این کتاب شامل خاطرات رزمندگان افغانستانی دوران دفاع مقدس است که توسط محمد سرور رجایی نوشته شده و در ۵۲۸ صفحه چاپ و منتشر شده است.

«ساده رنگ» کتاب دیگری است که از مجموعه تاریخ شفاهی هنر انقلاب و پیرامون خاطرات فرهنگی و هنری مجید دلدوزی هنرمند و گرافیست تبریزی نوشته شده است. تحقیق و تدوین این کتاب توسط روح الله رشیدی انجام شده است.

کتاب «دختر تبریز» اثر بعدی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که روایتگر خاطرات صدیقه صارمی معلم امور تربیتی و فعال فرهنگی تبریزی است. این کتاب توسط هدی مهدی‌زاد نوشته شده است.

کتاب دیگر «خانم مربی» نام دارد که از مجموعه تاریخ شفاهی مربیان بوده و دربردارنده خاطرات شفاهی خانم سعیده صدیق زاده مربی پرورشی شهر مشهد است. این کتاب نیز هم اکنون در دست انتشار قرار دارد.

«مربای گل محمدی» دیگر کتابی است که پیرامون خاطرات تاریخ شفاهی مربیان پرورشی دهه ۶۰ شهر تبریز است. این کتاب توسط روح‌الله رشیدی در ۲۱۶ صفحه چاپ و منتشر شده است.

آخرین کتاب مهم عرضه شده در نمایشگاه کتاب امسال، «سکه تقدیر» نام دارد. این کتاب تحلیلی بر سریال تلویزیونی «روزی روزگاری» است که توسط نعمت‌الله سعیدی در سال جاری منتشر شده است.

بر این اساس، کتاب‌های «تو شهید نمی‌شوی»، «ابوعلی کجاست» و «شهید علم» نیز ازجمله کتاب‌های پرفروش انتشارات است که در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای سفارش اینترنتی این کتاب‌ها به سایت «عماریار» به نشانی https://ammaryar.ir  مراجعه کنند. 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: