ارائه ۸۰۰ عنوان کتاب و محصولات فرهنگی کانون در نمایشگاه کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، بیش از ۷۸۰ عنوان از کتاب‌های چاپ جدید، تجدید چاپی و سایر محصولات فرهنگی‌ کانون در فضایی به مساحت ۲۵۰ مترمربع از روز ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در این دوره از نمایشگاه عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، در میان این آثار، اولین مجموعه «کتاب آوا» شامل کتاب‌های شنیداری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز که به تازگی رونمایی شده است به همراه ۳۸ عنوان از کتاب‌های بریل ویژه نابینایان نیز قرار گرفته است.

این آثار با موضوع‌های مختلف همچون مذهبی، شعر، داستان، علمی، کتاب کاردستی، آموزشی، رمان و… در نمایشگاه کتاب تهران در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

در عین حال، ۶۳ عنوان لوح فشرده صوتی، نرم‌افزارهای بازی، کتاب الکترونیک و ۲۰ عنوان سرگرمی‌های علمی آموزشی و… تولید شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

همچنین در این دوره از نمایشگاه تمامی کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی، نشریه‌ها و لوح‌های فشرده کانون زبان ایران نیز در بخش «ناشران آموزشی» به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

گفتنی‌است سالن عرضه‌ محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش‌ «کودک و نوجوان» نمایشگاه کتاب تهران در رواق شرقی مصلی بزرگ امام خمینی‌ (ره) تهران برپا می‌شود.

سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند و تا پایان روز ۱۴ اردیبهشت در مصلی امام خمینی(ره) تهران پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: