آغاز برنامه‌ریزی برای نمایشگاه کتاب ۳۳/ تشکیل کارگروه آسیب‌شناسی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از  ستاد خبری سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ایوب دهقانکار با اشاره به برگزاری ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه کتاب تهران گفت: این جلسه شنبه(۱۴ اردیبهشت) با حضور اعضا در سالن جلسات مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.

سخنگوی سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ادامه داد: در این جلسه قائم‌مقام نمایشگاه کتاب و معاون اجرایی نمایشگاه گزارشی از فعالیت‎های و اقدامات ارائه کردند. پس از آن نیز اعضا به بحث و تبادل‌ نظر درباره نقاط ضعف و قوت نمایشگاه کتاب تهران پرداختند.
دهقانکار تصریح کرد: در این جلسه اعضا شورا به اتفاق آرا تاکید کردند که برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب ۳۳ با توجه به تقارن آن با ایام ماه مبارک رمضان، پس از پایان نمایشگاه کتاب ۳۲ آغاز شود تا بررسی‌ها و اقدامات مقتضی صورت گیرد.

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی‌و‌دومین نمایشگاه کتاب تهران از تشکیل کارگروه آسیب‌شناسی نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: دکتر محسن جوادی نیز در این جلسه اعلام کرد که به‌زودی کارگروه آسیب‌شناسی نمایشگاه کتاب تهران ایجاد خواهد شد. همچنین دکتر جوادی ابراز امیدواری کرد با شروع  فعالیت‌های اجرایی نمایشگاه کتاب ۳۳ با فاصله کمی پس از پایان نمایشگاه کتاب ۳۲، برای رفع نواقص موجود اقدام شود و شاهد برگزاری نمایشگاهی با کیفیت در سال آینده باشیم.

سی‌‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب  تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: