۱۵ اسفند؛ آخرین مهلت ارسال آثار به دومین دوره جایزه ابن‌سینا‌پژوهی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) دبیرخانه جایزه جهانی كتاب سال جمهوری اسلامی ایران و گروه مطالعات فلسفه اسلامی و قرون وسطی در پژوهشگاه دانش‌های بنیادین دومین دوره جایزه ابن‌سینا‌پژوهی را ویژه پایان‌نامه‌ها، رساله‌های دانشگاهی، رساله‌های سطح ۳ یا ۴ علوم حوزوی و مقاله‌های فارسی كه در زمینه فلسفه و منطق ابن‌سینا و به زبان فارسی نگاشته شده باشد و از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ دفاع و منتشر شده باشد، برگزار می‌كند.

 
به اطلاع پژوهشگرانی كه در حوزه زبان فارسی درباره ابن‌سینا و آرای او تحقیق می‌كنند می‌رساند، پروفسور دیمیتری گوتاس ابن‌‌سینا پژوه برجسته و استاد دانشگاه ییل كه در سال ۲۰۱۵ برنده جایزه جهانی كتاب سال جمهوری اسلامی ایران شده است، جایزه نقدی خود را به بهترین پژوهش‌های دانشگاهی یا حوزوی فارسی درباره ابن‌سینا اهدا كرده است.

دبیرخانه این جایزه از مشاركت پژوهشگرانی كه در دیگر كشورها پایان‌نامه یا مقاله‌ای به زبان فارسی درباره ابن‌سینا نگاشته‌اند نیز استقبال می‌كند. این جایزه در بهار ۱۳۹۸ به اثر برگزیده اهدا خواهد شد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند مدارک ذیل را حداكثر تا تاریخ ۱۵ اسفند از طریق رایانشانی ذكر شده در این فراخوان ارسال كنند:

۱: نسخه الكترونیكی (پی دی اف) پایان نامه یا مقاله (هر شخص می تواند تنها یك اثر ارسال كند)
 
۲ :تصویر مدرك كارشناسی ارشد یا دكتری یا صورتجلسه دفاع (تایید شده توسط دانشگاه یا مركز آموزش عالی) (در صورت ارسال پایان‌نامه)
 
۳ : فهرست سوابق علمی (CV)
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به رایانشانی دبیرخانه philosophy.ipm@gamil.com و تلفن دبیرخانه  ۲۲۸۰۳۶۶۹-۰۲۱مراجعه یا تماس حاصل کنند.
 
اطلاعات بیشتر در www.bookaward.ir قابل دسترسی است.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: