​‎بررسی کتاب «دلشوره» در سلسله جلسات کژیسم

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، جلسه نقد و بررسی کتاب «دلشوره»، اثر امانوئل بوو با ترجمه سمانه عابدی قرار است با تحلیل حجت بوداغی و با حضور مترجم اثر و تحلیل جلال الدین دری در سلسله جلسات کژیسم در کافه کتاب نشر رود برگزار شود. این سلسله جلسات با همکاری نشر ایجاز برگزار ‌می‌شود.
 
کتاب «دلشوره» روایت زندگی مردی به نام شارل بنستو است که در زمان جنگ می‌زیسته است. مشکلات و ناکامی‌هایی که درجنگ بر او گذشته باعث ایجاد نا‌آرامی‌هایی در روح و روان خسته‌اش گردیده که نمی‌داند چگونه از دست آنها رهایی یابد.

مشکلاتی چون فوت والدین و کشمکش‌های مربوط به ارثیه خانوادگی و همچنین اتفاقات روزمره و سرو کله زدن با همسر و بچه‌ها همه از توان او خارج بوده و او را به گوشه‌گیری و انزوا وا داشته بود. او ترجیح می‌دهد تنها باشد تا بخواهد با مسائل پیرامونش روبه‌رو شود.

‎این مراسم که با نقد و بررسی این اثر همراه خواهد بود روز پنج شنبه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ در کافه کتاب نشر رود واقع در خیابان کریم خان، نبش خیابان سپهبد قرنی، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۹۶ واحد اول غربی برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه برای عموم آزاد است.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: