​نمایشگاه کتاب بندرعباس با ۴۰۲ ناشر برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، شانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب بندرعباس از ۸ تا ۱۳ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر برگزار می‌شود. ۴۰۲ ناشر از سراسر کشور ۷۸ هزار و ۹۷۶ عنوان کتاب را در زمینه‌های مختلف عرضه می‌کنند.
 
از استان هرمزگان پنج ناشر در نمایشگاه حضور خواهد داشت و ۳ کتاب‌فروشی منتخب بندرعباس نیز با ستاد برگزاری نمایشگاه همکاری دارند و بن‌های توزیع‌شده در نمایشگاه نیز در این کتاب‌فروشی‌ها تا دو هفته بعد از پایان ایام نمایشگاه اعتبار خواهد داشت. برای این نمایشگاه ۷۰۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای با تخفیف ۲۰ درصدی در نظر گرفته‌شده که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.
 
رونمایی از تازه‌های نشر استان، نقد و بررسی کتاب «من آنکه دیگران به تو گفتند نیستم»، نشست علمی آشتی با کتاب «راه‌های ترویج فرهنگ مطالعه در عصر مجازی»، کارگاه آموزشی تکنیک‌های نوین کسب‌وکار هنری، قصه‌گویی هرروز صبح برای کودکان و نوجوان، اجرای ویژه‌ برنامه‌هایی برای کودکان توسط گروه نمایشی کودک، اجرای نمایش خیابانی، اجرای موسیقی، برگزاری شب‌های فرهنگی شهرهای سیریک، فین، بندر خمیر و شعرخوانی توسط انجمن‌های شعر استان ازجمله برنامه‌هایی هستند که برای بخش جنبی این نمایشگاه در نظر گرفته‌ شده است.

شانزدهمین نمایشگاه کتاب بندرعباس از ۸ تا ۱۳ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب‌و‌کتاب‌خوانی است.  

این مطالب را به اشتراک بگذارید: