۵۰ جلد کتاب چاپ سنگی و سُربی به کتابخانه عمومی خوسف اهدا شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب (ایبنا) در خراسان جنوبی، علی علی‌دوست رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوسف در جلسه طرح سراسری کتابخانه‌گردی با اشاره به اینکه این طرح در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود و امسال هم کتابخانه‌های تازه تاسیس و بازسازی شده مشمول آن بودند، گفت: به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی، تا پایان این هفته عضویت در کتابخانه‌های عمومی رایگان است.

به گفته وی، شهروندان خوسف در این هفته با نحوه کار در کتابخانه‌های عمومی آشنا می‌شوند و مسئولان دستگاه‌های اداری هم باید مانند سفیران کتابخانه‌ها عمل کرده و در خصوص ترویج فرهنگ کتابخواهی اطلاع رسانی کنند.

حجت الاسلام حامد شاهبیکی امام جمعه خوسف هم در این جلسه بر کتابخوان کردن کودکان و نوجوانان تاکید کرد و گفت: برای کتابخوان کردن بچه‌ها باید کتاب‌های رمان دسته بندی شده به آن‌ها معرفی کرد.

در این جلسه که به منظور بازدید مسئولان و کتابخانه گردی در کتابخانه دکتر شکوهی خوسف انجام شد، ۵۰ جلد کتاب چاپ سنگی و سربی با قدمت تاریخی چندین ساله، از طرف بیت آیت‌الله عبادی به کتابخانه دکتر شکوهی این شهر اهدا و به نمایش گذاشته شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: