۱۵۰ آتش‌نشان شیرازی زیر پوشش شبکه دوستدار کتاب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در این آیین که روز یکشنبه ۷ مهرماه در ایستگاه شماره ۱۲ آتش‌نشانی شیراز برگزار شد، با اشاره به تلاش‌های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در امور فرهنگی، گفت: همه کارهای آتش نشانان، فرهنگی به شمار می‌رود چراکه آنها مُروّج مهربانی، فداکاری و گذشت هستند که هدف اصلی هر کار فرهنگی است.

ابراهیم گشتاسبی‌راد افزود: آتش نشانان شیرازی علاوه بر فداکاری‌های فراوان در عرصه نجات شهروندان، در توسعه فرهنگ شهروندی در حوزه ایمنی نیز رویکرد فرهنگی قابل توجهی داشته‌اند.

وی ادامه داد: شبکه آتش‌نشانان دوستدار کتاب سال گذشته با همراهی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن اهل قلم فارس در ایستگاه شماره یک راه‌اندازی شد که فاز دوم آن امسال با تجهیز ۱۰ کتابخانه در گردش دیگر در ۱۰ ایستگاه دیگر راه اندازی شد.

معاون شهردار شیراز گفت: به این ترتیب در این برنامه حدود ۱۵۰ نفر از آتش‌نشانان شیراز تحت پوشش شبکه دوستدار کتاب قرار می‌گیرند.

در این آیین که با حضور محمدهادی قانع رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد، شهروند کوچولوهای مراکز فرهنگی شیراز با شاخه گل و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز با لوح تقدیر و دیوان حافظ نفیس از آتش نشانان دوستدار کتاب ایستگاه شماره ۱۲ تقدیر کردند.

هشتم مهرماه نیز این مدیران و کارکنان سازمان با بانوان آتش نشان دیدار و از آنها تقدیر می‌کنند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: