هیات مدیره شرکت چاپ‌ونشر بین‌الملل منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی شرکت چاپ و نشر بین‌الملل، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی آقایان محمدحسین رجبی‌دوانی، ایمان عطارزاده، اسماعیل سلطانی، محمدعلی مرادیان و مرتضی شعبان‌زاده را به‌عنوان هیات مدیره شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منصوب کرد.

اعضای هیات مدیره جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل ضمن تقدیر از فعالیت‌های هیات‌مدیره پیشین و حسن میرکریمی، مدیرعامل قبلی این شرکت، دکتر محمدحسین رجبی دوانی را به‌عنوان رئیس هیات‌مدیره و اسماعیل سلطانی را به‌ عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.

لازم به ذکر است اسماعیل سلطانی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک (راهبردی) و دارای مدرک دکتری مدیریت است. وی پیش از این، مدیریت انتشارات موسسه «ایمان ماندگار» را بر عهده داشت و در سوابق فرهنگی وی فعالیت‌هایی از جمله مشاور پژوهشگاه راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای آینده‌پژوهی، مدیر هنری و نشر کنگره بین‌المللی امام سجاد (ع)، مدیر انتشارات مؤسسه البهجه (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت) و… به چشم می‌خورد.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در اوایل دهه ۶۰ تاسیس شد. این شرکت طی دوران فعالیت خود، به چاپ و انتشار آثار دینی اهتمام داشته است و علاوه بر چاپ آثاری به زبان‌های خارجی از نویسندگانی چون علامه طباطبایی، استاد شهید مطهری، شهید بهشتی و دیگر علمای معاصر، چاپ قرآن کریم به زبان‌های انگلیسی، روسی، چینی را در کارنامه خود دارد.

همچنین کتاب‌های بسیاری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و کلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، سیره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان معصوم (ع) و دیگر موضوعات چاپ و منتشر کرده است. فروشگاه کتاب این شرکت نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز عرضه و توزیع کتب دینی در میدان فلسطین تهران فعالیت می‌کند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: