میزبانی بیرجند از ۳۴۸ ناشر کشوری در نمایشگاه کتاب استانی در خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، در این نمایشگاه ۳۴۸ ناشر و نمایندگی از سراسر کشور در ۲۶۰ غرفه، ۷۰ هزار و ۲۶۰ عنوان کتاب را در زمینه‌های مختلف در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

۷ ناشر از استان خراسان جنوبی نیز در نمایشگاه حضور داشته و ۳ کتاب‌فروشی از استان هم در قالب طرح «همراه» در این رویداد فرهنگی با ستاد برگزاری نمایشگاه تعامل و همکاری خواهند داشت.

همچنین مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.

برگزاری شب شعر، مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران فصلنامه علمی، فرهنگی و اجتماعی استان، برگزاری مراسم شب فرهنگی شهرهای فردوس و قاین، نمایش تابلوهایی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، رونمایی از تازه‌های نشر، برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران حوزه کتاب، ایستگاه نقاشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان و … ازجمله برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای بخش جنبی این نمایشگاه است.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی از ۳ تا ۸ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر بیرجند از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: