موفقیت داستان‌های پلیسی در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته اول مارس خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۲۵ هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته هم جایگاه نخست را حفظ کرده است. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«سرآشپز» نوشته جیمز پترسون و مکس دی‌لالو در هفته نخست انتشار موفق شد در رتبه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گیرد. کتابی دیگر از پترسون با همکاری نویسنده‌ای دیگر که مانند دیگر آثارش راه خود را به فهرست پرفروش‌ها باز کرده است. کالب رونی، کاراگاه پلیس به سرآشپزی معروف کمک می‌کند تا خود را از اتهامات مختلف به چند قتل تبرئه کند.
 
«هرگز نگو» نوشته لیسا گاردنر در هفته اول انتشار در جایگاه سوم پرفروش‌ها قرار گرفت. مردی به قتل رسیده است و پلیس در تلاش است دریابد آیا همسر حامله‌اش او را به قتل رسانده است یا خیر!
 
«بیمار ساکت» نوشته آلکس میشائیلایدز در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد و به برتری ۲۳ هفته‌ای «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» پایان دهد اما این هفته در جایگاه چهارم قرار دارد. تیو فایبر نگاهی به ماجراهای نقاشی مشهور دارد که پس از شلیک کردن به همسرش سکوت می‌کند و دیگر صحبت نمی‌کند.
 
«پلنگ سیاه، گرگ قرمز» نوشته مارلون جیمز نیز هفته پیش در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار داشت اما این هفته با سه پله نزول در جایگاه پنجم است. داستانی که از آن با عنوان «بازی تاج و تختِ» آفریقایی نام برده می‌شود داستانِ جدیدِ برنده بوکر ۲۰۱۵ است. داستانی فانتزی که در آن تراکر، شخصیت اصلی در تلاش است پسرک گمشده‌ای را بیابد و بی‌خبر است که پسرک مُرده است.
  çanakkale escort

 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته اول مارس به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/03/10/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F11%2F21%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Header&module=ArrowNav&version=Right&pgtype=Reference
 
 
 
 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: