صالحی عازم کرمان می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، محمدرضا علیزاده افزود: دیدار با اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه از اولین برنامه‌های سفر وزیر در بدو ورود به استان کرمان است.

علیزاده ادامه داد: جلسه مشترک شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان و شرکت در بیستمین مراسم انتخاب کتاب سال و رونمایی از مجموعه کتاب‌های معرفی  مفاخر استان  بخشی از برنامه‌های پنچ‌شنبه (٢٥ بهمن‌ماه) وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به کرمان است.
 
علیزاده گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر همین روز با سفر به شهرستان بم با مسئولان انجمن‌های فرهنگی، هنری شرق استان کرمان دیدار و گفت‌و‌گو خواهد کرد.
 
وی افزود: دیدار با تعدادی از هنرمندان پیشکسوت کرمان، برنامه‌های دومین روز سفر را شامل می‌شود.. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  همچنین عصر جمعه (٢٦ بهمن‌ماه) به شهرستان بافت سفر  و درگردهمائی هنرمندان بافت، رابر و ارزوئیه شرکت می‌کند.
 
آخرین برنامه حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرمان نشست با اهالی رسانه  است که شامگاه جمعه(٢٦ بهمن‌ماه) و در سالن اجتماعات فرودگاه بین‌المللی کرمان برگزار خواهد شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: