شاعران و نویسندگان عازم پیاده‌روی اربعین می‌شوند

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی شهرستان ادب، کاروان شاعران و نویسندگان ایرانی برای سال سوم راهی سفر زیارتی اربعین می‌شود. امسال برای سومین بار کاروانی از شاعران و نویسندگان ایرانی، به ابتکار «شهرستان ادب»، راهی پیاده‌روی اربعین می‌شوند تا در این بزرگ‌ترین گردهمایی مذهبی شرکت کنند.

شاعران و نویسندگان، در این سفر، چندین شب شعر و محفل ادبی در شهرهای نجف، کربلا و نیز در موکب‌های واقع در مسیر پیاده‌روی برگزار می‌کنند. این برنامه قرار است در سال‌های آینده نیز ادامه یابد. روایت هنرمندانه این اتفاق عظیم، از جمله اهداف راه‌اندازی کاروان شاعران و نویسندگان است. گفتنی‌ست امسال یکی از حامیان اصلی کاروان شاعران و نویسندگان ایرانیِ شهرستان ادب، سازمان تبلیغات اسلامی خواهد بود. 

جزئیات بیشتر در این خصوص به‌زودی و پس از نهایی‌شدن اعضای کاروان در اختیار رسانه‌ها و مخاطبان شهرستان ادب قرار خواهد گرفت.

گفتنی‌ست آن دسته از شاعران عضو دوره‌های آفتابگردان‌ها که خواهان شرکت در این کاروان هستند می‌توانند با مراجعه به  سایت این دوره آموزشی و رفتن به صفحه ثبت نام کاروان اربعین ویژه آفتابگردان‌ها، اقدام به ثبت نام در این رویداد آیینی و ادبی کنند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: