راه‌اندازی مجمع خیرین قرآنی در ۸ شهر کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کهگیلویه وبویراحمد، محسن شریعت‌نسب رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در سخنانی گفت: کلاس‌های تفسیر قرآن کریم در تمامی مراکز شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی حفظ قرآن به‌صورت ویژه و تخصصی با دعوت از اساتید برجسته قم، دوره تربیت ممتحن حفظ با شرکت ۱۵ نفر از آقایان و بانوان نخبه قرآنی با حضور استادانی از تهران و اعطای گواهی پایان دوره و راه‌اندازی شورای عالی قرآن بعد از ۱۳ ماه تعطیلی با عضویت ۱۵ نفر از آقایان و بانوان پیشکسوت را از برنامه‌های اجرایی این اداره عنوان کرد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تنها شهرستان چرام گروه تواشیح دارد،‌ تصریح کرد: درصدد هستیم گروه‌های تواشیح در همه شهرستان‌های استان راه‌اندازی شود.

شریعت‌نسب برگزاری ۸ محفل انس با قرآن با حضور استاد حمید شاکرنژاد، قاری بین‌المللی جهان اسلام ۱۰ تا ۱۵ اسفندماه را از دیگر این برنامه‌ها تا پایان سال جاری ذکر کرد و یادآور شد: همچنین ۸ کارگاه آموزشی ویژه جامعه قرآنی در سطح استان برگزار خواهد شد.

وی راه‌اندازی مجمع خیرین قرآنی در ۸ شهرستان این استان از سوم تا هفتم اسفندماه را از سایر برنامه‌های در دست اقدام عنوان کرد و افزود: کمک و پشتیبانی از برنامه‌های قرآنی،‌ کاهش آسیب‌های اجتماعی و نشر و گسترش فرهنگ قرآنی از اهداف مجمع خیرین است،‌ ضمن اینکه تاکنون خیرینی برای کمک اعلام آمادگی کرده‌اند.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: