دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب فراخوان داد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، به منظور پاسداشت و ارتقای دستاوردهای شعر و داستان انقلاب و کشف استعدادهای برتر، دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب را برگزار می‌کند.  این رویداد موضوعاتی همچون عدالت و انسانیت، وحدت امت اسلامی، رفعت ملی، اخلاق و معارف دین، گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت در بخش شعر و مسائل و رویدادهای سال¬های قبل از انقلاب و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی و مقاومت در بخش داستان را دنبال می‌کند.
 
همچنین شعر سنتی(مجموعه یا تک اثر)، نو و نیمایی (مجموعه یا تک اثر) و شعر کودک و نوجوان(مجموعه یا تک اثر) قالب های شعری و رمان (بزرگسال و کودک و نوجوان) و داستان کوتاه (بزرگسال و کودک و نوجوان) قالب های داستانی هستند که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را متناسب با آن به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.  

آخرین مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب ۳۰ بهمن ماه امسال اعلام شده است و سایر مقررات و جزییات فراخوان نیز در سایت www.artfest.ir  قرار دارد.  

این جشنواره به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار خواهد شد.

این مطالب را به اشتراک بگذارید: