داستان فانتزیِ برنده بوکر ۲۰۱۵ در میان پرفروش‌های نیویورک‌تایمز

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته سوم فوریه خواهیم داشت.
 
«بیمار ساکت» نوشته آلکس میشائیلایدز در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد و به برتری ۲۳ هفته‌ای «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» پایان دهد. تیو فایبر نگاهی به ماجراهای نقاشی مشهور دارد که پس از شلیک کردن به همسرش سکوت می‌کند و دیگر صحبت نمی‌کند.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۲۳ هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته بار دیگر در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار گرفت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«ارتباطات در مرگ» نوشته جی. دی. راب در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یابد. وقتی لایل پیکرینگ بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر از دنیا می‌رود همه فکر می‌کند مرگش تصادفی بوده است اما خواهرش خوب می‌داند که چنین نیست. لایل به قتل رسیده است و ستوان ایو دالاس در تلاش است راز قتلِ لایل را بیابد.
 
«پلنگ سیاه، گرگ قرمز» نوشته مارلون جیمز نیز در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه چهارم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. داستانی که از آن با عنوان «بازی تاج و تختِ» آفریقایی نام برده می‌شود داستانِ جدیدِ برنده بوکر ۲۰۱۵ است. داستانی فانتزی که در آن تراکر، شخصیت اصلی در تلاش است پسرک گمشده‌ای را بیابد.
 
«سرسپردگی‌ها» نوشته ماری اولیور، نویسنده‌یِ برنده پولیتزر هفته پیش وارد فهرست پرفروش‌ها شد اما این هفته موفق شد با چند پله صعود در جایگاه پنجم قرار بگیرد. مجموعه اشعار نویسنده در طول ۵۰ سال زندگی حرفه‌ای موفق وی در این کتاب آورده شده است.
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های هفته سوم فوریه به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/2019/02/24/?action=click&contentCollection=Books&referrer=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2Finteractive%2F2018%2F11%2F21%2Fbooks%2Freview%2Fbest-sellers-promo-for-front-copy2.html®ion=Header&module=ArrowNav&version=Right&pgtype=Reference
این مطالب را به اشتراک بگذارید: