حضور دوباره دنیل استیل در میان پرفروش‌ها

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی چاپی هفته دوم مِی خواهیم داشت.
 
«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۳۶ هفته است در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد و قصد کنار رفتن ندارد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.
 
«دزدی هجدهم» نوشته جیمز پترسون و ماکسین پائترو در هفته نخست انتشار موفق شد به جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یابد و این هفته هم رتبه دوم را حفظ کرده است. هجدهمین کتاب از مجموعه «باشگاه قتل زنان» درباره کاراگاه لیندسی است که به دنبال یافتن سه معلم زن گمشده است.
 
«خوشبختی در لباس مبدل» نوشته دنیل استیل در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. داستان زنی به اسم ایزابل مک‌آووی که سه دختر از سه شوهر دارد و در مسیر بزرگ کردن فرزندانش با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شود.
 
 
«رستگاری» نوشته دیوید بالداچی، نویسنده پرفروش آمریکایی چهار هفته پیش در رتبه اول پرفروش‌ها قرار گرفت و موفق شد به سلطه چند ماهه دلیا اُونز خاتمه دهد اما حالا و پس از گذشت چهار هفته در جایگاه چهارم قرار گرفته است. «رستگاری» پنجمین کتاب از مجموعه «مرد حافظه» است. آموس دِکر با وثیقه از میله‌های زندان رهایی می‌یابد و در تلاش است به پلیس ثابت کند بی‌گناه است.
 
«ساحل غروب آفتاب» نوشته ماری کِی آندروز در هفته اول انتشار موفق شد در جایگاه پنجم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. داستان پسرکی که کلبه‌ای ساحلی از پدرش به ارث می‌برد و برای نگهداری از آن مجبور می‌شود در دفتر وکیل پدرش مشغول به کار شود؛ پدری که در زمان حیات از وجودش باخبر نبود.
 
برای دیدن فهرست کامل پرفروش‌های دوم مِی به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://www.nytimes.com/books/best-sellers/
 
 
 
 
این مطالب را به اشتراک بگذارید: