حضور انتشارات حافظ با ۱۰۰عنوان کتاب در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، انتشارات بین‌المللی حافظ با هدف اطلاع رسانی به جامعه هنرمند طراح و دانشجویان رشته های مختلف هنری و مد و لباس در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر حضور دارد.
 
از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۱۴ عنوان با محوریت خلاقیت طراحی و نقاشی در حوزه مد و لباس، ۲۷ عنوان کتاب‌های تازه انتشار یافته در حوزه طراحی لباس و ژورنال‌های شش دوره برگزاری جشنواره مد ولباس فجر، ۱۵ عنوان کتاب کارهای هنری از جمله کار با چرم ، پته دوزی، کچه دوزی، کیف و کفش، زیورآلات، ژورنال‌های چاپ شده انواع مدل‌هاب مختلف چادر، مانتو، ژورنال‌های شیما به همراه الگو، آموزش گل‌های پارچه‌ای است.
 
انتشارات حافظ از زمان شروع همکاری‌اش با کارگروه ساماندهی مد و لباس تاکنون ٢٧ جلد ژورنال شیما که حاصل شش دوره جشنواره مد و لباس می‌باشد به چاپ رسانیده و امسال نیز ژورنال برگزیدگان بخش‌های مختلف هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر نیز به چاپ خواهد رسید.
 
٤٤عنوان کتاب نیز در زمینه سبک زندگی، هنرها، صنایع دستی ایرانی اسلامی، خودآموزهای خیاطی، بافتنی، قلاب بافی، عروسک سازی، تکه دوزی و هنرهای سنتی مانند سرمه دوزی، ملیله و منجوق و گلابتون دوزی، آشپزی، سبزی آرایی و سفره آرایی در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در معرض دید علاقمندان قرار داده شده است.
 
هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از ۲۶ بهمن تا ۲ اسفنده ماه با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
این مطالب را به اشتراک بگذارید: