برنامه‌های موسسه الهدی برای هفته کتاب تشریح شد

حجت‌الاسلام محمد اسدی‌موحد، مدیر‌عامل موسسه فرهنگی، هنری و انتشاراتی بین‌المللی «الهدی» در گقت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، درباره  برنامه‌های این موسسه به مناسبت هفته کتاب بیان کرد: در تدوین برنامه‌ها به مناسبت بیست‌و‌هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران نگاهمان داخلی و بین‌المللی است؛ بنابراین با هدف تشویق به کتابخوانی چند برنامه پیش‌بینی شده است.       
  
وی ادامه داد: اهداء ۵۰۰ عنوان کتاب به مناطق روستایی و محروم ازجمله برنامه‌های موسسه برای هفته کتاب است. دین و اندیشه‌های اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ و علوم اجتماعی، فقه و معارف شیعی از موضوعات این کتاب‌هاست.  
  
اسدی‌موحد افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کتاب‌فروشی انتشارات «الهدی» از ۵۰ درصد تخفیف به مناسبت هفته کتاب بهره‌مند شوند؛ علاوه‌براین کاربران فروشگاه مجازی «کتابراه»، «طاقچه»، «چهار‌خونه»، «ژوبین»، «فرا‌کتاب»، «کتابخوان»، «نور» و «پاتوق» نیز می‌توانند کتاب‌های موسسه را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند.

وی با اشاره به توجه موسسه الهدی به فعالیت در فضای مجازی گفت: با هدف معرفی مشاهیر ادبی و نویسندگان ایرانی در فضای مجازی فعالیت قابل‌توجهی داریم.

اسدی‌موحد افزود: به‌عنوان مدیر‌عامل موسسه الهدی تاکید دارم، ظرفیت‌های ناشران شهرستانی با تمرکز‌زدایی باید دیده شود؛ بنابراین به‌عنوان رفیق ناشران نه رغیب آن‌ها، آمادگی داریم فرصت‌‌هایی را برای عرضه کتاب‌های فاخر ناشران شهرستانی در عرصه بین‌المللی فراهم کنیم؛ بنابراین هفته کتاب فرصت قابل‌توجهی برای آشنایی بیشتر با موسسه انتشاراتی الهدی است.             
 
اسدی‌موحد ادامه داد: علاوه‌بر سایت فعلی، دو هفته آینده هم‌زمان با هفته پژوهش  سابت جدید موسسه به نشانی www.alhoda.ir رونمایی خواهد شد. این سایت امکانات قابل‌توجهی دارد و علاوه‌ بر مخاطبان داخلی علاقه‌مندان خارجی نیز می‌توانند از این سایت استفاده کنند. 

این مطالب را به اشتراک بگذارید: